Česko jede

Menu
Aktivní

Jižní Morava

Singletrailové centrum u Jedovnice zahájilo svůj provoz zkraje sezony 2016 hned třemi trasami (dva lehčí až středně obtížné a jeden náročnější) a jedním stoupacím trailem, přičemž plány na růst jsou jednoduše řečeno odvážné.

Aktivní, Adrenalin

Singletrail Moravský Kras

Popis resortu:

Lokalita je známá mimo jiné každoročním pořádáním akce Velo Test Fest, při níž lze za jediný den otestovat libovolný počet z až 600 kol různých typů. Areál se rozkládá nedaleko Brna (spojení s ním stezkou je také v plánu), kde je u rybníka Olšovec kemp a plnohodnotné zázemí. K dispozici je zatím necelá třicítka kilometrů uměle zbudovaných stezek s malým převýšením, ale s o to větší hravostí. Náročnost zde určuje rychlost – vše pomalu sjede i dítě, zručný cyklista si tu pak i pěkně zaskáče. Zábavu však nabízí i přilehlé okolí, kopce protkané stezkami, nádherná příroda. Napojit se lze kupříkladu na cyklostezku Srdcem Jižní Moravy. Dostatek zábavy minimálně na celý víkend.

Povrch

Okruh 1 – 10,5 km, výšku naberete hned na trojím stoupání, o to sladší je odměna v podobě klesání se skoky a klopenkami. Náročnost není velká, trail zvládnou i děti. Okruh 2 – 11,5 km, polovina vede po trailech, druhá po zpevněných cestách, ale i tento okruh ocení jak milovníci rychlosti, skoků a zatáček, tak i začátečníci či děti Okruh 3 – 6,5 km, nejkratší okruh, zato vás dostane do nejvyššího bodu stezek a pak následují už jen zatáčky a skoky, náročnost je zde už vyšší, přesto si každý najde své, záleží na rychlosti a zkušenostech

Typ aktivity

Singletreky

Cílové skupiny

Aktivní , Adrenalin


Počasí v kraji:

Jedovnice

20° Vlhkost vzduchu: 74%
Oblačnost: 0%
Vítr: (SE) 13km/h
clear sky
Tuesday 20° 16°
Wednesday 23° 16°
Thursday 22° 16°
Friday 20° 16°
Fotogalerie: Další 6 fotek

Aktivní

Jižní Morava

Navigovat v aplikaci
Stáhnout Itinerář
Poslat Itinerář
Itinerář byl zaslán emailem